- 2 nachten
- 1 nacht
De Black Friday Deal is geldig van 26 november t/m 1 december 2021 en inclusief:
De Black Friday Deal is geldig van 26 november t/m 1 december 2021 en inclusief:
Op 26 november is het Black Friday en dat betekent MEGA korting op uw verblijf én een leuk extraatje. Boek van 25 november t/m 1 december 2021 de Black Friday DEAL en verblijf 1 of 2 nachten in een van onze ruime Comfort- of Deluxe hotelkamers inclusief uitgebreid ontbijtbuffet! Of pak uit en kies voor een van onze luxe themasuites; de East-, West- en South Suite zijn ook te boeken in deze deal, #WOW!
Als hotelgast maakt u gratis gebruik van onze sauna- en fitnessfaciliteiten, het parkeerterrein en het highspeed WiFi netwerk. Er is een overdekte fietsenstalling aanwezig met een oplaadpunt voor E-bikes. Het is ook mogelijk om fietsen en E-bikes te huren bij ons hotel. Er liggen gratis leuke fiets- en wandelroutes voor u klaar bij de receptie.
Restaurants
Breid uw verblijf uit met de culinaire verrassingen van ons a la carte restaurant Nest, waar u kunt genieten van een gevarieerde menukaart. Bent u fan van de oriëntaalse keuken? Dan mag een bezoek aan onze OZZO Oriental Restobar niet ontbreken! Hier kunt u terecht voor de heerlijkste oriëntaalse gerechten, verse sushi en sashimi of een van onze beroemde cocktails. Onze bartenders verrassen u graag!
In de omgeving
In de omgeving van Van der Valk Hotel Sassenheim - Leiden is van alles te beleven, te zien en te doen. Bezoek de historische stad Leiden, waar u fantastisch kunt shoppen maar ook geniet van de mooiste culturele bezienswaardigheden en musea. Ga heerlijk uitwaaien op het strand van Noordwijk of Katwijk of maak een mooie fietstocht door de Duin- en Bollenstreek. Dankzij de centrale ligging van ons hotel, aan de A44 en op slechts 10 minuten loopafstand van het treinstation van Sassenheim, bent u binnen no-time in het gezellige centrum van Den Haag, Amsterdam of Haarlem.
Bekijk onze pagina met toeristische informatie of de activiteitenkalender!